Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky
Rozbalené zboží
09.05.2018

Dobrý den, spustili jsme pro vás novou sekci "Rozbalené zboží". Najdete v ní nepoškozené rozbalené zboží, které bylo použito pro fotografie nebo jako ukázkové produkty. Na zboží je sleva 50%. Zboží nebylo nikdy prodáno, používáno ani vypráno.

Konečně tu máme jaro a mnoho psů bude potřebovat novou matraci či podložku, ať už odolnou a nepromokavou na zahradu nebo pohodlnou a měkkou do domu. Vybavte svůj obchod novými matracemi od Petproducts.cz s 20% slevou. Zlevněné zboží najdete v sekci Pelechy a podsekci Matrace, podložky a deky.

Ozdoby pro psy
07.02.2017

Dobrý den, nově vám nabízíme ozdoby pro psy. Jedná se o motýlky a přívesky pro psy. Zboží najdete na našich stránkách pod kódy AH0003 a AH0100.

Všechny článkyDoprava:

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím dopravní společnosti PPL

Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

Při objednávce nad 3000,- Kč nebude účtováno poštovné.

Cena přepravného je 100,- Kč včetně DPH .

Platba:

Osobní odběr: zdarma

Dobírka: Zboží zaplatíte až při jeho převzetí od kurýra PPL. Cena této služby stojí 40 kč včetně DPH.

Převodem na účet: V tomto případě vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol Vaší objednávky. Tato                                         možnost je zdarma