Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky

Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží"

Rozbalené zboží
09.05.2018

Dobrý den, spustili jsme pro vás novou sekci "Rozbalené zboží". Najdete v ní nepoškozené rozbalené zboží, které bylo použito pro fotografie nebo jako ukázkové produkty. Na zboží je sleva 50%. Zboží nebylo nikdy prodáno, používáno ani vypráno.

Konečně tu máme jaro a mnoho psů bude potřebovat novou matraci či podložku, ať už odolnou a nepromokavou na zahradu nebo pohodlnou a měkkou do domu. Vybavte svůj obchod novými matracemi od Petproducts.cz s 20% slevou. Zlevněné zboží najdete v sekci Pelechy a podsekci Matrace, podložky a deky.

Všechny článkyFirma Petproducts.cz je firma vzniklá za účelem dovozu a výroby chovatelských potřeb pro zvířata. Firma se zaměřuje především na různé typy pelechů, včetně domků, matrací a dek. Mezi dalšími produkty v naší nabídce lze najít hračky, obojky, vodítka a přepravní tašky pro psy a kočky.

Firma vstoupila na trh 1.1.2014 a své zboží dodává do obchodů s chovatelskými potřebami po celé České republice. Sídlo firmy, kde se nachází i sklad, je ve městě Bílina