Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky

Blíží se hlavní prodejní sezóna - Vánoce jsou tu za méně než 3 měsíce. Proto jsme pro vás připravili akci na zimní potřeby pro psy - oblečky. Oblečky od Petproducts.cz jsou unikátní, nikdy nejsou dva stejné. Jsou vyráběné vždy v jiné barvě a najdete u nás mnoho druhů - trička, mikiny, bundy, vesty.

Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží"

Rozbalené zboží
09.05.2018

Dobrý den, spustili jsme pro vás novou sekci "Rozbalené zboží". Najdete v ní nepoškozené rozbalené zboží, které bylo použito pro fotografie nebo jako ukázkové produkty. Na zboží je sleva 50%. Zboží nebylo nikdy prodáno, používáno ani vypráno.

Všechny článkyOblečení pro psy

Vydáno: 01.11.2016 09:42

Vážení zákazníci,

po častých dotazech ohledně oblečků pro psy jsme navázali spolupráci s českou firmou vyrábějící tento sortiment. Od této chvíle u nás najdete veškeré oblečky, od triček až po zimní bundy. Veškeré oblečky najdete ZDE.

Oblečky jsou vyráběny v malých sériích a díky tomu budete moci vždy nabídnout svým zákazníkům originální a jedinečné zboží.