Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky
Nové zboží
03.06.2019

Od dnešního dne u nás můžete nakoupit nové zboží, jedná se o pelíšky, boudy, kukaně, hračky a šátky pro psy a kočky. Na veškeré nové zboží je v měsíci červnu sleva 10%. Zboží můžete nalézt ZDE.

Blíží se hlavní prodejní sezóna - Vánoce jsou tu za méně než 3 měsíce. Proto jsme pro vás připravili akci na zimní potřeby pro psy - oblečky. Oblečky od Petproducts.cz jsou unikátní, nikdy nejsou dva stejné. Jsou vyráběné vždy v jiné barvě a najdete u nás mnoho druhů - trička, mikiny, bundy, vesty.

Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží"

Všechny článkyČlánky

Nové zboží, 03.06.2019
Od dnešního dne u nás můžete nakoupit nové zboží, jedná se o pelíšky, boudy, kukaně, hračky a šátky pro psy a kočky. Na veškeré nové zboží je v měsíci červnu sleva 10%. Zboží můžete nalézt ZDE. Pokračování článku »
Oblečky za polovinu, 26.09.2018
Blíží se hlavní prodejní sezóna - Vánoce jsou tu za méně než 3 měsíce. Proto jsme pro vás připravili akci na zimní potřeby pro psy - oblečky. Oblečky od Petproducts.cz jsou unikátní, nikdy nejsou dva stejné. Jsou vyráběné vždy v jiné barvě a najdete u nás mnoho druhů - trička, mikiny, bundy, vesty. Pokračování článku »
Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží" Pokračování článku »
Rozbalené zboží, 09.05.2018
Dobrý den, spustili jsme pro vás novou sekci "Rozbalené zboží". Najdete v ní nepoškozené rozbalené zboží, které bylo použito pro fotografie nebo jako ukázkové produkty. Na zboží je sleva 50%. Zboží nebylo nikdy prodáno, používáno ani vypráno. Pokračování článku »
20% sleva na matrace, 29.03.2018
Konečně tu máme jaro a mnoho psů bude potřebovat novou matraci či podložku, ať už odolnou a nepromokavou na zahradu nebo pohodlnou a měkkou do domu. Vybavte svůj obchod novými matracemi od Petproducts.cz s 20% slevou. Zlevněné zboží najdete v sekci Pelechy a podsekci Matrace, podložky a deky. Pokračování článku »
Ozdoby pro psy, 07.02.2017
Dobrý den, nově vám nabízíme ozdoby pro psy. Jedná se o motýlky a přívesky pro psy. Zboží najdete na našich stránkách pod kódy AH0003 a AH0100. Pokračování článku »

Vážení zákazníci, doufáme, že jsme vám celý rok plnili všechna vaše přání tak, jak jste si představovali. Děkujeme za přízeň v roce 2016 a přejeme šťastné a veselé Vánoce!

Zároveň bychom vás rádi upozornili na nové zboží v naší nabídce. Jedná se o nové lanové hračky a misky pro psy. Veškeré nové zboží najdete v sekci Novinky.

Pokračování článku »
Nábytek pro psy, 15.11.2016

Dobrý den,

nově pro vás nabízíme zcela novou kategorii zboží, kterou je nábytek pro psy. Jedná se o kvalitní dřevěné postele a schůdky pro psy, vyrobené z masivu. Schůdky i postele jsou vyrobené v České republice. Schody jsou vhodné pro nemocné a méně pohyblivé psy. Díky nim se mohou pohodlně dostat do postele nebo na pohovku.

Nábytek pro psy není možné dodávat do komisního prodeje.

Pokračování článku »
Oblečení pro psy, 01.11.2016

Vážení zákazníci,

po častých dotazech ohledně oblečků pro psy jsme navázali spolupráci s českou firmou vyrábějící tento sortiment. Od této chvíle u nás najdete veškeré oblečky, od triček až po zimní bundy. Veškeré oblečky najdete ZDE.

Oblečky jsou vyráběny v malých sériích a díky tomu budete moci vždy nabídnout svým zákazníkům originální a jedinečné zboží.

Pokračování článku »
Pamlskovníky, 05.10.2016

Rád bych vás upozornil na novinku, kterou od října nabízíme v našem sortimentu. Jedná se o sáčky na pamlsky.

Pamlskovník je vyrobený v České republice, jeho objem je 400 ml a má praktickou karabinu k připnutí na oděv nebo za opasek. Je vyrobený ve více barevných variantách a je vyráběn v malých seriích. Aktuální nabídka barevných kombinací bude vždy dostupná na této webové stránce.

Pokračování článku »
Dotazník spokojenosti zákazníka naleznete ZDE Pokračování článku »
Vzhledem k tomu, že náš výrobce dřevěných hřebenů pro psy odchází do důchodu, vás musím informovat o tom, že hřebeny nadále budeme prodávat jen ze skladových zásob. Proto se může stát, že při nákupu většího množství hřebenů, nebude některé zboží k dispozici. Pokračování článku »
Hřebeny pro psy, 09.11.2015
Od dnešního dne můžete v našem velkoobchodě nakoupit kromě pelechů, hraček, vodítek, obojků a přepravních tašek nově také hřebeny pro zvířata. Hřebeny jsou dřevěné a jsou vyrobené v České republice. Pokračování článku »
Vážení zákazníci, pokud prodáváte naše zboží na e-shopu, tak můžete zdarma použít veškeré fotografie z našich stránek. Pokračování článku »
Tipy jak zchladit psa, 10.08.2015
Po celém Česku zažíváme v těchto dnech rekordní teploty. Vedro není jen nám, ale i našim čtyřnohým přátelům. Zde je několik tipů, jak zchladit vašeho psa. Pokračování článku »
Nové zboží, 17.06.2015
Dnešním dnem byl zahájen prodej nového zboží. Nově si u nás můžete do vašeho obchodu pořídit přepravní tašky pro psy. Dále jsme rozšířili nabídku pelíšků a hraček. Doufáme, že se vám nové zboží bude líbit. Pokračování článku »
Komisní prodej, 20.03.2014
Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili na možnost prodávat veškeré námi nabízené chovatelské potřeby komisním prodejem. Pokud byste měli zájem o tuto formu spolupráce, neváhejte nás kontaktovat. Pokračování článku »
Doprava zdarma, 10.03.2014
Od dnešního dne, je dopravné a doběrečné při objednávce nad 3000,- Kč zcela zdarma. Pokračování článku »
Zahájení činnosti, 01.11.2013
Společnost zahajuje svou činnost k 1.1.2014 Pokračování článku »
Zobrazeno 19 z 19 záznamů