Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky
Nové zboží
03.06.2019

Od dnešního dne u nás můžete nakoupit nové zboží, jedná se o pelíšky, boudy, kukaně, hračky a šátky pro psy a kočky. Na veškeré nové zboží je v měsíci červnu sleva 10%. Zboží můžete nalézt ZDE.

Blíží se hlavní prodejní sezóna - Vánoce jsou tu za méně než 3 měsíce. Proto jsme pro vás připravili akci na zimní potřeby pro psy - oblečky. Oblečky od Petproducts.cz jsou unikátní, nikdy nejsou dva stejné. Jsou vyráběné vždy v jiné barvě a najdete u nás mnoho druhů - trička, mikiny, bundy, vesty.

Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží"

Všechny článkyDoprava:

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím dopravní společnosti PPL

Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

Při objednávce nad 3000,- Kč nebude účtováno poštovné.

Cena přepravného je 100,- Kč včetně DPH .

Platba:

Osobní odběr: zdarma

Dobírka: Zboží zaplatíte až při jeho převzetí od kurýra PPL. Cena této služby stojí 40 kč včetně DPH.

Převodem na účet: V tomto případě vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol Vaší objednávky. Tato                                         možnost je zdarma