Kategorie
Kontakty

+420 775 037 776

Radim.Lanz

Novinky
Nové zboží
03.06.2019

Od dnešního dne u nás můžete nakoupit nové zboží, jedná se o pelíšky, boudy, kukaně, hračky a šátky pro psy a kočky. Na veškeré nové zboží je v měsíci červnu sleva 10%. Zboží můžete nalézt ZDE.

Blíží se hlavní prodejní sezóna - Vánoce jsou tu za méně než 3 měsíce. Proto jsme pro vás připravili akci na zimní potřeby pro psy - oblečky. Oblečky od Petproducts.cz jsou unikátní, nikdy nejsou dva stejné. Jsou vyráběné vždy v jiné barvě a najdete u nás mnoho druhů - trička, mikiny, bundy, vesty.

Je tu léto a každému pejskovi se hodí na zahradu nepromokavá a lehce omyvatelná matrace. S námi je budete moci nabídnout vašim zákazníkům velmi levně, protože pro vás máme přichystanou 40% slevu. Veškeré zboží najdete v sekci "Zlevněné zboží"

Všechny článkyTipy jak zchladit psa

Vydáno: 10.08.2015 09:36
Po celém Česku zažíváme v těchto dnech rekordní teploty. Vedro není jen nám, ale i našim čtyřnohým přátelům. Zde je několik tipů, jak zchladit vašeho psa.

1) Chodtě se psem na procházky brzy ráno nebo pozdě večer.

Pokud jste zvyklý chodit se svým psem na delší procházky, tak byste tak měli dělat brzy ráno. Vzhledem k tomu, že jsou nižší teploty, bude taková procházka příjemnější pro vás i pro vašeho psa. Intenzivní cvičení byste v těchto pařácích měli úplně vynechat.


2) Dávejte pozor na příznaky dehydratace

Psi se nepotí. Pokud se chtějí ochladit, tak začnou rychleji dýchat. Pokud je pes přehřátý, tak bude mimo rychlého dýchání také velmi slintat. V případě silné dehydratace bude pes latergický a jeho oči budou zalité krví a pokud mu odhrnete srst, bude trvat déle, než se vrátí do původního stavu.

3) Buďte si jistí, že má pes přístup k dostatečnému množství tekutin

Pes by měl mít stálý přístup k vodě, to platí dvojnásob ve velkých vedrech. Pokud jdete se psem na procházku, vemte s sebou dostatek vody v láhvích.

3) Použijte alternativní způsoby chlazení

Nemáte klimatizaci? Žádný problém! Najděte svému psovi místo ve stínu a přichystejte mu tam vlhký ručník na který si může lehnout.

4) Chlaďte celého psa

Pokud na psa stříkáte vodu, tak nezapomínejte na tlapky a břicho! Mokrý ručník udělá psovi lépe na břiše, než na zádech.

5) Nechte vašeho psa hrabat

Váš pes se může uchýlit k vlastnímu způsobu, jak se vyhnout vedru. Pes v přírodě nehrabe do země z frustrace, ale protože hledá potravu, chce se skrýt a nebo se chce zchladit! Pokud je to tedy možné, nechte vašeho psa vyhrabat díru a zchladit se tak jak chce on.

6) Nikdy nenechávejte psa samotného v autě

Psovi hrozí v uzavřeném autě přehřátí již po pár minutách. Nikdy proto nenechávejte psa samotného v zaparkovaném autě a to ani ve stínu se staženými okýnky.

7) Chodtě se svým psem plavat

Pokud má váš pes rád vodu, nechte ho v tomto počasí, aby trávil více času ve vodě, kde mu je jistě přijemněji než na souši.